Praca: Kierowca-kurier


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Kierowca-kurier
Miejsce pracy: Koźle (pow. zgierski, gm. Stryków), Koźle
Numer: StPr/24/0327
OBOWIĄZKI:
doręczanie i odbieranie palet klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Koźle


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Żychlin
Dodane: 2024-05-06
praca polegająca na dostarczaniu materiałów na budowę Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-05-06
rozwożenie pieczywa Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu ciężarowego (wywrotka)

Zieleń 2K Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-06
Praca na budowach drogowych, kubaturowych Dbałość o powierzony sprzęt Uczciwe i sumienne wykonywanie obowiązków Punktualność Uprawnień - kartę kierowcy Mile widziane doświadczenie na samochodzie wywrotka,...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca kat. c

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2024-05-05
KIEROWCA LAWETY/HOLOWNIKA NIENORMOWANY CZAS PRACY W ZALEŻNOŚCI OD ZLECENIA Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Karta kierowcy Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ