Praca: Cukiernik arabski

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Cukiernik arabski
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1807
OBOWIĄZKI:
- wytwarzanie wyrobów cukierniczych arabskich- obsługa pieca piekarniczego- praca w dni wolne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność wytwarzania wypieków cukierniczych arabskichznajomość specyfiki cukiernictwa arabskiegoznajomość regionalnych receptur arabskichumiejętność obsługi pieca piekarniczego

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi