Оператор виробництва/ Operator produkcji

Praca: Оператор виробництва/ Operator produkcji

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice | Numer ref.: OPR/063/ABR

Місце роботи: Скірневіце / Miejsce pracy: Skierniewice

Пропонуємо / Oferujemy

  • Тимчасовий трудовий договір / Umowę o pracę tymczasową
  • Безкоштовна квартира / Bezpłatne mieszkanie
  • Можливість працювати понаднормово / Możliwość pracy w nadgodzinach

Обов’язки / Obowiązki

  • Допомога у обслуговуванні преса та печей / Pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Упаковка продуктів / Pakowanie produktu

Зацікавлених сторін, будь ласка, зв’яжіться з нами
Номер. 882-907-245.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 882 907 245.

Zobacz podobne oferty

Technik / konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- nadzór techniczny nad obiektem, maszynami i urządzeniami- samodzielne realizowanie drobnych prac konsrewacyjnych/naprawczych- przegląd, konserwacja i bieżące naprawy systemów techniki basenowej wraz z chlorownią,...
POZNAJ OFERTĘ

Blacharz samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Borowiecko
Naprawy blacharskie pojazdów samochodowych Wymagania konieczne: Zawód: Blacharz samochodowy* (wymagany staż - lata: 3) Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz - pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Piotrków Trybunalski
-rozbiórka wózków wagonowychstawka wynagrodzenia: podstawa plus premia Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: podstawowe umiejetności ślusarskie, mechaniczne
POZNAJ OFERTĘ

Archiwista zakładowy

prowadzenie składnicy akt, dbanie o stan bezpieczeństwa przechowywanej dokumentacji, przeprowadzanie skontrum dokumentacji, porządkowanie dokumentacji przejętej w latach wcześniejszych będącej w stanie...