Praca: Zmywacz naczyń

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Zmywacz naczyń
Miejsce pracy: Wiewiórczyn
Numer: StPr/22/0353
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu FP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Wiewiórczyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Zobacz podobne oferty

h3

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: dzisiaj
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych i toalet oraz innych pomieszczeń budynku warsztatowego, myjni i innych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Sprzątający - Sprzątanie biura

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, ul. Piłsudskiego
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Odkurzanie wykładzin oraz mycie biurek Dbałość o czystość również na kuchni oraz w łazienkach Gospodarowanie środkami czystości Wymagania:...

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Piłsudskiego
Dodane: wczoraj
Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym: Odkurzanie wykładzin oraz mycie biurek Dbałość o czystość również na kuchni oraz w łazienkach Gospodarowanie środkami czystości Wymagania: Dokładność i...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
- obsługiwanie odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania oraz używanie środków czystości odpowiednich do danej powierzchni i rodzaju zabrudzenia- mechaniczne pranie wykładzin chodnikowych, tapicerek...