Praca: Zbrojarz

Ogłoszenie numer: 4148205, z dnia 2021-01-28

Fińska firma „Nord Raudoitus Oy" poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia oraz Szwecja

Zadania:

  • Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe.
  • Wykonywanie zbrojeń zgodnie z rysunkiem technicznym.
  • Betonowanie.
  • Praca na turbinach wiatrowych i mostach.
  • Rozpoczęcie pracy od połowy lutego / marca.

Wymagania

  • Doświadczenie w w/w pracy.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Sumienność i rzetelność.
  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy od połowy lutego / początku marca.
  • Brygady cztery - ośmio osobowe (co najmniej 2 osoby ze znajomością rysunku technicznego).
  • Doświadczenie w pracy przy fundamentach turbin wiatrowych i/lub mostach.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zatrudnienie bezpośrednio w fińskiej firmie.
  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.