Praca: Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0689
OBOWIĄZKI:
Zamawianie,przyjmowanie, wykładanie towarów. Dbanie o ekspozycję, daty, porządek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Zaopatrzeniowiec
Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Zobacz podobne oferty

h3

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Lokalizacja: łódzkie/ Stobnica
Dodane: 2022-06-29
wyszukiwanie towarówzamawianie potrzebnej ilości artykułówanalizowanie cen, warunków i terminów dostaw Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe
POZNAJ OFERTĘ

Zaopatrzeniowiec / Handlowiec

OPOLTRANS Spółka z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-06-28
Dostarczanie zamówionych towarów do klientów Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów Opieka nad klientami z rejonu – doradztwo, dobór i sprzedaż...

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Mysłaków
Dodane: 2022-06-24
staż zawodowy RPO do 6 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Dodane: 2022-06-13