Praca: Zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Żychlin
Numer: StPr/21/0374
OBOWIĄZKI:

- zaopatrzenie spółki w materiały; - planowanie potrzeb materiałowych; - zamawianie, przygotowanie i kompletowanie wszystkich materiałów; - konatkty z dostawcami.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa programu EXCEL
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Żychlin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie