Praca: Zaopatrzeniowiec- kierowca


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Zaopatrzeniowiec- kierowca
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki
Numer: StPr/21/2045
OBOWIĄZKI:

dostarczanie wyrobów, narzędzi, materiałów i surowców

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

wykształcenie zmienione pismem

Miejsce pracy:

Aleksandrów Łódzki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 tony/ magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
rozładunek i załadunek towaru na magazynie(rajstopy)/ transport towaru na terenie województwa łódzkiego-głównie Łódź Wymagania konieczne: Uprawnienia: !PRAWO JAZDY KAT.b Wymagania dodatkowe: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Zapolice
Dodane: wczoraj
Transport towarów po terenie EU Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat.B
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2021-11-30
Odbiór posiłków z restauracji i dostarczanie do klienta, kontakt z kucharzem i odbiorcami w języku bengalskim. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Język: bengalski, w mowie - C1 -...
POZNAJ OFERTĘ

Kierowca busa dostawczego

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2021-11-30
Bezpieczny transport towarów, wykonywanie czynności kontrolno- obsługowych zgodnie z instrukcją obsługi użytkowanego dojazdu, dbanie o estetyczny wygląd pojazdu, przemieszczanie się na dużych i małych...
POZNAJ OFERTĘ