Wykonanie usługi polegającej na pakowaniu, sprawdzaniu jakości produktu oraz obsłudze maszyn produkcyjnych zgodnie z ich wydajnością

Praca: Wykonanie usługi polegającej na pakowaniu, sprawdzaniu jakości produktu oraz obsłudze maszyn produkcyjnych zgodnie z ich wydajnością

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/21/2184
OBOWIĄZKI:
- praca na produkcji- kontrola jakościowa z użyciem narzędzi pomiarowych- wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i instrukcjami przełożonego- podstępowanie zgodnie z obowiązującymi standardami BHP- obsługa procesów SWAL i SWAM - Liczba godzin pracy w tygodniu: od 8 do 40.- Umowa zlecenia na okres 1 roku.- Data rozpoczęcia zatrudnienia: termin ustalony indywidualnie z kandydatem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność obsługi procesu SWAL i SWAM

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi