Wydawca posiłków / bufetowy

Praca: Wydawca posiłków / bufetowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0479
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie stanowiska pracy do obsługi bufetu oraz wydawania posiłków.Dbanie o należyty porządek w miejscu pracy.Przygotowanie i wydawanie posiłków klientom.Doradzanie klientom z zakresie wyborów potraw i napojów.Pobieranie należności od klientów.Obsługa urządzeń bufetowych takich jak ekspres do kawy, podgrzewacz, warnik itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu