Wychowawca świetlicy środowiskowej

Praca: Wychowawca świetlicy środowiskowej


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Wychowawca świetlicy środowiskowej
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/22/0373
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie zajęć wychowawczych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: Pedagogiczne, resocjalizacja lub wychowanie przedszkolne

Miejsce pracy:

Łęczyca


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

Terapeuta zajęciowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu

Lokalizacja: łódzkie/ Złoczew
Dodane: wczoraj
Wypełnianie życia codziennego podopiecznym formami z zakresu terapii zajęciowej.Prowadzenie dziennika zajęć.Współudział w prowadzeniu kółek zainteresowań podopiecznym.Pomoc w organizacji zajęć rozwijających...
POZNAJ OFERTĘ

Wychowawca

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2022-05-06
Opieka nad dziećmi, organizowanie zajęć i czasu wolnego, pomoc w odrabianiu lekcji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, specjalizacja: Psychologia, pedagogika
POZNAJ OFERTĘ