Praca: Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
Wulkanizator
Miejsce pracy: Żychlin
Numer: StPr/21/0926
OBOWIĄZKI:

-naprawa przedmiotów gumowych, opony- dętki, -demontaż kół przy pojazdach samochodowych, -montaż kół pojazdów samochodowych, -wyważanie kół pojazdów samochodowych, -rozpoznawanie rozmiarów opon poszczególnych samochodów, - sprzatanie stanowisk pracy, -pozostałe czynnosci zlecone przez kierownika zakładu pracy.

Miejsce pracy:

Żychlin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Zobacz podobne oferty

h3

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Ozorków
Dodane: 2021-09-02
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie ze sposobem funkcjonowania przedsiębiorstwa,- zapoznanie z obsługą maszyn związanych z...

Lokalizacja: łódzkie/ Żychlin
Dodane: 2021-08-25
- naprawa ogumienia przy pojazdach samochodowych; - demontaż i montaż; - rozpoznanie i dobieranieopon pojazdów samochodowych; - wyważanie kół przy pojazdach samochodowych; - sprzątanie stanowiska pracy; -...

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Łazisko
naprawa opon, dentek i elementó gumowych

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Dodane: 2021-08-23
Czynności związane z wulkanizacją Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku Wulkanizator