Praca: Woźna w przedszkolu

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Woźna w przedszkolu
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/23/0298
OBOWIĄZKI:
- sprzątanie sal, odkurzanie, mycie podłóg, okien, mebli, zabawek, stołów po posiłku- utrzymanie w czystości i porządku zabawek i mebli ogrodowych na placu zabaw- wydawanie posiłków z cateringu, podawanie napojów- porządkowanie i utrzymywanie w czystości (zamiatanie, sprzątanie z liści) placu zabaw, podwórka, ogrodu dla dzieci- praca w godzinach: 7.00 - 17.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Książeczka sanepid

Wymagania inne:

- staż pracy 3 -5 lat- zaświadczenie o niekaralności - umiejetność dokładnego sprzątania, oranizacji samodzielnej pracy- obowiązkowość, dokładność, punktualność, umiejętności organizacyjne

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi