Praca: Woźna oddziałowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Woźna oddziałowa
Miejsce pracy: Łęczyca
Numer: StPr/24/0460
OBOWIĄZKI:
1. Codziennie nienaganne utrzymywanie porządku w salach, łazience i w dodatkowo przydzielonych pomieszczeniach. 2. Mycie okien, drzwi, sprzętu itp.3. Wydawanie posiłków w grupie. 4. Utrzymywanie porządku na holach i w szatni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: aktualna książeczka zdrowia

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łęczyca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy