Praca: Ubojowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
Ubojowy
Miejsce pracy: Galewice
Numer: StPr/20/0314
OBOWIĄZKI:

Dokonywanie wszelkich niezbednych prac związanych z ubojem zwierząt oraz obróki poubojowej tusz z wykorzystaniem niezbędnych narzędzi np:piły elektrycznych, noży,tasaków, nożyc pneumatycznych, aparatów ubojowych,myjek. Mycie czyszcenie i dezynfekcja nadzędzi , urządzeń , maszyn i pomieszczeń.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa pił elektrycznych, noży, tasaków, nożyc pneumatycznych,aparatów ubojowych, myjek

Miejsce pracy:

Galewice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie