Praca: Tynkarz


Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Tynkarz
Miejsce pracy: Zelów
Numer: StPr/20/1144
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie tynków tradycyjnych przy pomocy agregatu (pompy tynkarskiej). Praca na terenie województwa łódzkiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tynkarz (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zelów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie



Zobacz podobne oferty

Monter fasad / Tynkarz

WE CAN DO HR Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2020-10-05
Opis stanowiska: praca przy montowaniu na fasadach wentylowanych płyt i ich tynkowaniu - system StoVentec. Wymagania: doświadczenie zawodowe minimum 2 lata, komunikatywna znajomość języka angielskiego, uczciwość i...
POZNAJ OFERTĘ

Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Łazisko
Dodane: 2020-10-01
PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA I MATERIAŁÓW Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Zelów
Dodane: 2020-09-30
Wykonywanie tynków tradycyjnych przy pomocy agregatu (pompy tynkarskiej). Praca na terenie województwa łódzkiego. Wymagania konieczne: Zawód: Tynkarz (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ