Praca: Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Tynkarz
Miejsce pracy: Łazisko
Numer: StPr/20/1001
OBOWIĄZKI:

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA I MATERIAŁÓW

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Łazisko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Zobacz podobne oferty

Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Zelów
Dodane: 2020-10-10
Wykonywanie tynków tradycyjnych przy pomocy agregatu (pompy tynkarskiej). Praca na terenie województwa łódzkiego. Wymagania konieczne: Zawód: Tynkarz (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Monter fasad / Tynkarz

WE CAN DO HR Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/
Dodane: 2020-10-05
Opis stanowiska: praca przy montowaniu na fasadach wentylowanych płyt i ich tynkowaniu - system StoVentec. Wymagania: doświadczenie zawodowe minimum 2 lata, komunikatywna znajomość języka angielskiego, uczciwość i...
POZNAJ OFERTĘ

Tynkarz

Dodane: 2020-09-30