Twórca materiałów wideo z zakresu gry w skwosz

Praca: Twórca materiałów wideo z zakresu gry w skwosz

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/2561
OBOWIĄZKI:
Utworzenie 144 materiałów wideo treningu z zakresu gry w skwosz (w tym 72 w j. rosyjskim)- przewidywalny okres zatrudnienia: 3 lata/ - wartość dzieła za 3 lata: 154 800 zł, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza to 4300 zł (86h/50 zł-h)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku trener z zakresu gry w skwosz lub podobnym

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi