Twórca materiałów dydaktycznych z zakresu rugby

Praca: Twórca materiałów dydaktycznych z zakresu rugby

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/0511
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie 24 zestawów ćwiczeń oraz materiałów edukacyjnych w języku angielskim z zakresu rugby- przygotowanie 10 zestawów testów kontrolnych w języku angielskim z zakresu rugby- przewidywalny okres zatrudnienia: 3 lata- wartość dzieła za 3 lata: 18 000 zł, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza to 500 zł
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi