Praca: Tokarz/frezer

Młodzieżowe Centrum Kariery Łowicz
Tokarz/frezer
Miejsce pracy: Bobrowniki
Numer: 16/6/2022
OBOWIĄZKI:
obsługa tokarki, frezarki, wiertarki, szlifierki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Bobrowniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Łowicz

Zobacz podobne oferty

h3

Tokarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2022-06-26
obróbka metali Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Tokarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Żychlin
Dodane: 2022-06-23
obsługa tokarki, nauka posługiwania się przyrzadami pomiarowymi, umiejętność doboru zalecanych parametrów podczas obróbki na tokarkach Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Tokarz

Dodane: 2022-06-10
POZNAJ OFERTĘ

Tokarz cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
- obróbka elementów metalowych przy pomocy tokarki sterowanej numerycznie- dobór narzędzi- ustalenie parametrów- uruchomienie programu- nadzorowanie pracy obrabiarki- miejsca wykonywania pracy: Łódź, ul....