Praca: Tłumacz


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Tłumacz
Miejsce pracy: Czestków F
Numer: StPr/21/0094
OBOWIĄZKI:
tłumaczenie pism i rozmów z branży budowlanej z języka polskiego na ukraiński i odwrotnie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły


Wymagania inne:

bez doświadczenia

Miejsce pracy:

Czestków F


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 1 464 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku



Zobacz podobne oferty

Tłumacz - branża Fashion (język łotewski)

eobuwie.pl S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-03-03
Czym będziesz się zajmować? Tłumaczeniami branżowych tekstów marketingowych z języka polskiego na język łotewski, Tłumaczeniami regulaminów, klauzul oraz innych zleconych tekstów. Czego od Ciebie oczekujemy?...
POZNAJ OFERTĘ

Tłumacz - branża Fashion (język hiszpański)

eobuwie.pl S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2021-03-02
Czym będziesz się zajmować? Tłumaczeniami branżowych tekstów marketingowych z języka polskiego na język hiszpański, Tłumaczeniami regulaminów, klauzul oraz innych zleconych tekstów. Czego od Ciebie oczekujemy?...
POZNAJ OFERTĘ