Praca: Tłoczarz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Tłoczarz-wykrawacz
Miejsce pracy: Ozorków
Numer: StPr/20/1431
OBOWIĄZKI:
Obsługa pras hydraulicznych: DELMATIC, VILMAR, BEFO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : sprawność manualna; umiejętność obsługi pras hydraulicznych typu: DELMATIC, VILMAR, BEFO

Miejsce pracy:

Ozorków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu