Praca: Tkaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Tkaczka
Miejsce pracy: Pabianice
Numer: StPr/21/0056
OBOWIĄZKI:
obsługa krosien MAV. Umowa o pracę na okres próbny 1 miesiąc, następnie na 2 lata. Praca w systemie jedno lub dwuzmianowym w godz. 6-14 / 14-22.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagane min. 2 miesiące doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Pabianice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach