Praca: Terapeuta zajęciowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Terapeuta zajęciowy
Miejsce pracy: Złoczew
Numer: StPr/22/0425
OBOWIĄZKI:
Wypełnianie życia codziennego podopiecznym formami z zakresu terapii zajęciowej.Prowadzenie dziennika zajęć.Współudział w prowadzeniu kółek zainteresowań podopiecznym.Pomoc w organizacji zajęć rozwijających wyobraźnię i umiejętności uczestników.Współpraca z personelem opiekuńczo-terapeutycznym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Złoczew

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu