Technik usług kosmetycznych

Praca: Technik usług kosmetycznych


Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
Technik usług kosmetycznych
Miejsce pracy: Łask
Numer: StPr/22/0306
OBOWIĄZKI:
wg programu stazu, PO WER dla ośób do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

studium kosmetyczne lub kursy kosmetyczne

Miejsce pracy:

Łask


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łasku



Zobacz podobne oferty

h3

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: dzisiaj
zabiegi pielęgnacyjne twarzy,manicure, pedicure, depilacja ,przekuwanie uszu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: kosmetyczny Wymagania inne: umiejętność wykonywania zabiegów pielęgnacji...
POZNAJ OFERTĘ

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: wczoraj
wykonywanie zabiegów, kompleksowa obsługa klienta oraz sprzedaż kosmetyków dostępnych w gabiniecie Wymagania konieczne: Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek:...
POZNAJ OFERTĘ

Technik usług kosmetycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: wczoraj
wg programu stazu, PO WER dla ośób do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: studium kosmetyczne lub kursy kosmetyczne
POZNAJ OFERTĘ

Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
p s Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: sprawność fizyczna Uprawnienia: cierpliwość Uprawnienia: Komunikatywność Uprawnienia: zdolności manualne Uprawnienia: koncentracja uwagi...
POZNAJ OFERTĘ