Praca: Technik spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
Technik spedytor
Miejsce pracy: Uniejów
Numer: StPr/22/0185
OBOWIĄZKI:
spedytor
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Miejsce pracy:

Uniejów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zobacz podobne oferty

h3

Spedytor Całopojazdowy Krajowy (FTL DOM)

PEKAES Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych całopojazdowych Realizacja założeń budżetowych; Praca na giełdach transportowych; Budowanie długofalowej współpracy z klientami oraz ich rozwój; Prowadzenie aut...
POZNAJ OFERTĘ

Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Dodane: 2022-05-25
Pozyskiwanie zleceń tranzytowych za pomocą giełdy, komputerowa obsługa klienta zlecajacego transport Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera
POZNAJ OFERTĘ

Spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Lokalizacja: łódzkie/ Kutno
Organizacja przewozu ładunków. Praca w grupie. Zapoznanie z systemen pracy w spedycji. Zawieranie umów transportowych.Staż Power V osoby bezrobotne do 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Lokalizacja: łódzkie/ Uniejów
Dodane: 2022-05-23
spedytor Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak