Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/23/0004
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z zasadami obiegu dokumentów w Urzędzie Skarbowym w Sieradzu.Obsługa kancelaryjna.Wprowadzanie danych do systemów komputerowych.Przygotowanie korespondencji, redagowanie pism urzędowych. Obsługiwanie sprzętu i urządzeń techniki biurowej oraz korzystanie z programów komputerowych w pracy biurowej.Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji.Stosowanie zasad obiegu informacji w Urzędzie Skarbowm w Sieradzu oraz przygotowywanie, segregowanie i klasyfikowanie dokumentów, informacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu