Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Zapolice
Numer: StPr/22/0623
OBOWIĄZKI:
program stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania stażu.

Miejsce pracy:

Zapolice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zobacz podobne oferty

h3

Asystent Biurowy

Ista Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
Praca na stanowisku Asystenta Biurowego to przede wszystkim pomoc zespołowi w realizacji w podstawowych pracach biurowych – będziesz dla nas ogromnym wsparciem w taki zadaniach jak: Drukowanie, skanowanie i...
POZNAJ OFERTĘ

Asystent ds. rejestracji próbek (Sekcja Rejestracji Próbek)

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2022-12-05
Opis stanowiska: Organizacja paczek z próbkami środowiskowymi m.in. przenoszenie na konkretne miejsce, rozpakowywanie paczek Proste prace biurowe związane z próbkami m.in. kodowanie, tworzenie etykiet, tworzenie...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biura

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: 2022-12-02
-nauka tworzenia baz klientów-nauka korzystania z programu Optima Comarch Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: podstawowa obsługa komputera
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
wg programu stazu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące