Praca: Technik prac biurowych


Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0646
OBOWIĄZKI:
Kserowanie akt, decyzji.Sporządzanie przeglądów akt.Opisywanie obwolut akt.Przygotowywanie akt, decyzji do wysyłki.Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Sieradz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu



Zobacz podobne oferty

h3

Referent ds. Rozliczeń

ROLDROB S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: wczoraj
Oferujemy: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, Atrakcyjny system płacowo-premiowy, Bogaty pakiet benefitów (nieoprocentowane pożyczki, opieka...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-07-01
- tworzenie zestawień raportów z obsługi projektów- przygotowywanie i publikacja ofert pracy- aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy, głównie z Ukrainy- obsługa telefoniczna kontrahentów z zagranicy- umowa...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2022-07-01
staż RPO do 6 miesięcy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: znajomość programu Excel
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Cielądz
Dodane: 2022-07-01
Telefoniczna obsługa zainteresowanych pomocą fundacji. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
POZNAJ OFERTĘ