Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Marianów
Numer: StPr/21/0443
OBOWIĄZKI:
Fakturowanie, obsługa klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Marianów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Zobacz podobne oferty

h3

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: wczoraj
prace biurowe Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: 2021-11-29
staż ze środków krajowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Dodane: 2021-11-28
prace biurowe w zakresie spraw celnych, fakturowanie Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany...

Dodane: 2021-11-27
nauka przyjmowania wniosków o wydanie orzeczenia o stopniu niepenosprawności, wydawania kart parkingowych i legitymacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak