Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Numer: StPr/21/0204
OBOWIĄZKI:
nauka obsługi biurowej kancellarii obsługi, obiegu dokumentów, archiwizowania dokumentacji, sporządzania prostych pism
Miejsce pracy:

Tomaszów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łopatki
Dodane: dzisiaj
wg programu stażu FP

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2021-04-09
nauka sporządzania oraz przygotowywania dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: Obsługa komputera (podstawy) - MS Office, MS...
POZNAJ OFERTĘ

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: alg.
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
zgodnie z harmonogramem/NABÓR staż do 30 r. ż. PO WER V/ Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: ekonomiczne