Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/20/0856
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną prokuratury.Obsługa nowoczesnych urządzeń techniki i łączności biurowej.Obsługa komputerowych programów użytkowych.Wykonywanie kserokopii dokumentów, akt.Przygotowywanie akt, teczek systemu bezdziennikowego do archiwizacji.Zszywanie akt.Opisywanie obwolut akt.Sporządzanie przegladów akt.Przygotowywanie korespondencji do ekspedycji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu