Praca: Technik prac biurowych


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/20/0434
OBOWIĄZKI:

wg programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych


Wymagania inne:

Algorytm konicznie CV -znajomość podstaw informatyki

Miejsce pracy:

Zduńska Wola


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli



Zobacz podobne oferty

Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Lokalizacja: łódzkie/ Rawa Mazowiecka
Dodane: 2020-10-23
Prowadzenie spraw bieżących Spółdzielni, sporządzanie dokumentacji Spółdzielni , obsługa urządzeń biurowych Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Wymagana wysoka kultura osobista,...
POZNAJ OFERTĘ

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Wólka Krzykowska
Dodane: 2020-10-21
obsługa klienta, przyjmowanie i przygotowanie korespondencji, obsługa urzadzeń biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Rokiciny-Kolonia
Dodane: 2020-10-16
prowadzenie korespondencji, obsługa urzadzeń biurowych, udział w spisie inwentaryzacyjnym
POZNAJ OFERTĘ

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Będków
Dodane: 2020-10-15
zapoznanie się z obiegiem dokumentów w dziale księgowości, pomoc w bieżącym prowadzeniu księgowości Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
POZNAJ OFERTĘ