Technik organizacji produkcji

Praca: Technik organizacji produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Miejsce pracy: Patoki
Numer: StPr/24/0068
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Patoki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zobacz podobne oferty

h3

Pracownik produkcji – Nastawiacz maszyn

ManpowerGroup

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: wczoraj
Zadania: Obsługa maszyn, robotów i urządzeń do produkcji lub pakowania żarówek i komponentów do żarówek Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn – konserwacja i drobne naprawy w zakresie mechaniki Realizacja...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji płytek ceramicznych

OTTO Work Force

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-02-22
Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Stabilne zatrudnienie i gwarancję godzin Świetne dodatki do wynagrodzenia +40% za pracę w nocy, + 3 zł/h – za pracę w systemie 4-brygadowym Możliwość tygodniowej wypłaty...

Lokalizacja: łódzkie/ Patoki
Dodane: 2024-02-21
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: książeczka sanepidowska Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik produkcji

Lokalizacja: łódzkie/ Konstantynów Łódzki
Co oferujemy? Solidne wynagrodzenie podstawowe Bonusy i premie Dodatek do zmiany nocnej – +20% od wynagrodzenia zasadniczego Możliwość wyrabiania płatnych nadgodzin Zatrudnienie na umowę o pracę Cotygodniowe...