Technik farmaceutyczny - stażysta

Praca: Technik farmaceutyczny - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/21/0396
OBOWIĄZKI:

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy, - zapoznanie z przepisami BHP i ppoż., - pomoc przy rozkładaniu leków, - nauka wykonywania leków recepturowych, - pomoc i nauka przy pierwszym stole przy wydawaniu leków, - przyjmowanie leków, - wykonywanie zwrotów do hurtowni, - dbanie o czystość na stanowisku pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: technik farmaceutyczny

Miejsce pracy:

Zgierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu