Technik ds przesyłu i dystrybucji ciepła (żary)

Praca: Technik ds przesyłu i dystrybucji ciepła (żary)

Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Miejsce pracy: Żary
Numer: StPr/20/0744
OBOWIĄZKI:
Podstawowe prace związane z obsługą, konserwacją i usuwaniem awarii urządzeń sieci i węzłów cieplnych., Ponadto wykonywanie drobnych prac budowlanych, w tym ziemnych, obsługa urządzeń pomocniczych, sieci, węzłów i kotłowni lokalnych, transport ręczny - prace za i wyładunkowe, utrzymanie terenu przebiegu ciepłociągów, np. wykaszanie trawników. Obsługa i prowadzenie pojazdów drogowych do 3,5 t.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: Instalacje cieplne

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy:

Żary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu