Praca: Technik archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Technik archiwista
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/21/1111
OBOWIĄZKI:

Brakowanie dokumentacji niearchiwalnej. Wydzielanie dokumenatacji przeznaczonej na zniszczenie oraz sporządzanie wniosku na brakowanie do Archiwum Państwowego. Likwidacja brakowanej dokumentacji w niszczarkach. Porządkowanie zbiorów w Archiwum Zakładowym. Udostępnianie akt z Archiwum Zakładowego pracownikom Urzędu wg potrzeb. Przyjmowanie dokumentacji z komórek Urzędu i jej ewidencjonowanie. Sporządzanie dokumentacji Archiwum Zakładowego, spisów zdawczo-odbiorczych akt i ich wykazów itp. Pomiar temperatury i wilgotności w pomieszczeniach archiwum.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu