Praca: Technik archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Technik archiwista
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/24/0468
OBOWIĄZKI:
Szkolenie w zakresie ochrony danych osobowych.Poznanie zadań, struktury organizacyjnej ARiMR.Zapoznanie się z regulaminem pracy i regulaminem organizacyjnym.Zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną, archiwalną, jednolitym rzeczowym wykazem akt oraz ich stosowanie w praktyce.Archiwizacja dokumentacji działań Wspólnej Polityki Rolnej.Tworzenie teczek spraw aktowych.Brakowanie dokumentacji niearchiwalnej.Sporządzanie niezbędnych zestawień i raportów dokumentacji przekazywanej do archiwum.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu