Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
Technik administracji
Miejsce pracy: Łowicz
Numer: StPr/22/0405
OBOWIĄZKI:

staż zawodowy ALGORYTM do 12 miesięcy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Łowicz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zobacz podobne oferty

h3

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: wczoraj
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
POZNAJ OFERTĘ

Specjalista / Specjalistka ds. operacji dokumentowych

mBank S.A.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-08-05
Jesteśmy 6 osobowym zgranym zespołem osób, które wspierają klientów w składaniu zleceń orz opiniowaniu wzorów akredytyw dokumentowych importowych i eksportowych. Doradzamy klientom i jesteśmy ich partnerami. Na...
POZNAJ OFERTĘ

Administrator z Językiem Szwedzkim

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Dodane: 2022-08-04
Twój zakres obowiązków Rozwiązywanie problemów klientów dotyczących dostaw paczek; Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym mailowy lub telefoniczny; Prace administracyjne; Wsparcie procesów zachodzących w...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik Działu Administracyjno-Księgowego

Tatuum

Dodane: 2022-08-01
Co będzie należało do Twoich obowiązków: Rozliczanie i uzgadnianie sprzedaży sklepów detalicznych Rozliczanie i uzgadnianie sprzedaży odbiorców komisowych (marketplace) Prowadzenie spraw administracyjnych...