Praca: Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Technik administracji
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/24/0029
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zduńska Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zobacz podobne oferty

h3

Młodszy administrator danych z językiem niemieckim

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź, Limanowskiego 179
Dodane: 2024-02-22
Twoje zadania: wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie opracowywanie i analiza danych monitorowanie przebiegu procesu opracowywanie zleceń wewnętrznych Nasze wymagania: znajomość języka niemieckiego (szukamy...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik administracyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-02-18
- archiwizowanie dokumentów w języku angielskim- przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata- wartość zlecenia za trzy lata: 5 220 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza 145 Wymagania konieczne:...
POZNAJ OFERTĘ

Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Zgierz
Dodane: 2024-02-16
- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wysyłanie korespondencji,- sporządzanie pism,- obsługa urządzeń biurowych tj.: komputer, faks,...

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Łask
Dodane: 2024-02-15
wg programu stazu, Fudusz Pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: