Praca: Tapicer

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Tapicer
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6057
OBOWIĄZKI:
- tapicerowania łóżek- obsługa maszyn stosowanych w tapicerniach- obsługa zszywacza tapicerskiego pneumatycznego SUMAKE 1025J- dbanie o porządek wokół obsługiwanych maszynUmowa o pracę na czas określony: 18 miesiący.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

umiejętność tapicerowania łóżekumiejętność obsługi maszyn stosowanych w tapicerniachumiejętność obsługi zszywacza tapicerskiego pneumatycznego SUMAKE 1025J

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi