Praca: Tapicer meblowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Tapicer meblowy
Miejsce pracy: Czechy
Numer: StPr/20/0540
OBOWIĄZKI:

pełny zakres czynności niezbędnych w przygotowywaniu materiałów meblowych: - obróbka i montaż - krojenie maszynowe materiałów obiciowych i włókniny - tapicerowanie tak przygotowanych elementów zgodnie z rysunkiem technicznym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : wybitne zdolności manualne oraz znajomość sztuki tapicerowania mebli [Umiejętność 1] : Obsługa maszyny do krojenia CATTER UNICUT ONE.5/ PRIME. Umiejętność bardzo dobrej obsługi zszywaczy tapicerskich oraz aparatów natryskowych kleju.

Miejsce pracy:

Czechy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli