Praca: Szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
Szwaczka
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Numer: StPr/20/0527
OBOWIĄZKI:
Szycie damskich okryć wierzchnich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: szycie na maszynie stębnówka i owerlock


Wymagania inne:

- mile widziane doświadczenie zawodowe- praca w godz. 6.00 - 14.00

Miejsce pracy:

Zduńska Wola


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli



Zobacz podobne oferty

Magazynier wiodący

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Jedlno Pierwsze
Dodane: 2020-10-05
Załadunek styropianu, wypełnianie dokumentów magazynowych Wymagania konieczne: Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych...
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz-spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pierzyny Małe
Dodane: 2020-10-05
Szlifowanie, wiercenie, montaż konstrukcji maszyn, spawanie metodą MIG-MAG. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG Uprawnienia: Uprawnienia do spawania...
POZNAJ OFERTĘ

Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pierzyny Małe
Dodane: 2020-10-05
Praca na magazynie, wystawianie dokumentacji magazynowej, składanie zamówień. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne Uprawnienia: Program Optima Wymagania inne: mile widziana praktyka w...
POZNAJ OFERTĘ

Ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie

Lokalizacja: łódzkie/ Pierzyny Małe
Dodane: 2020-10-05
Szlifowanie, wiercenie, montaż konstrukcji maszyn. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego Wymagania inne: mile widziana praktyka w zawodzie
POZNAJ OFERTĘ