Praca: Szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
Szwaczka
Miejsce pracy: Leźnica Mała
Numer: StPr/22/0266
OBOWIĄZKI:
1. Przygotowywanie produkcji,2. Nauka szycia na maszynie,3. Nauka przygotowywania krojów,4. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: chęć do pracy

Miejsce pracy:

Leźnica Mała


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy



Zobacz podobne oferty

h3

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: wczoraj
szycie tapicerki meblowej Wymagania dodatkowe: Zawód: Szwaczka maszynowa Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-12-02
- szycie dzianin i tkani- szycie odzieży sportowej: koszulki, bluzy za pomocą maszyn overlocka i stębnówki- praca w przedziale czasowym: 07.00-17.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-11-30
- szycie odzieży z dzianiny - umowa zlecenie na okres 1 roku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Obsługa overlocka, stębnówki i dwuigłówki Wymagania inne: umiejętność obsługi renderki
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka maszynowa (fp)

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2022-11-26
- szycie odzieży Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętności: do przyuczenia
POZNAJ OFERTĘ