Praca: Szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Szwaczka
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/20/6023
OBOWIĄZKI:

szycie na maszynie szwalniczej owerlok , stębnówka, podszywarka, rygiel, renderka. [Praca na czas określony] : 6 miesięcy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa maszyn szwalniczych

Miejsce pracy:

Łódź


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi



Zobacz podobne oferty

Tkaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Lokalizacja: łódzkie/ Pabianice
Dodane: 2021-01-22
obsługa krosien MAV. Umowa o pracę na okres próbny 1 miesiąc, następnie na 2 lata. Praca w systemie jedno lub dwuzmianowym w godz. 6-14 / 14-22. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne:...
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku

Lokalizacja: łódzkie/ Radomsko
Dodane: 2021-01-21
szycie odzieży i śpiworków Wymagania konieczne: Uprawnienia: możliwość przyuczenia do zawodu Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2021-01-15
obsługa maszyn szyjących do szycia różnych artykułów skórzanych i tekstylnych Wymagania konieczne: Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Lokalizacja: łódzkie/ Aleksandrów Łódzki
Dodane: 2021-01-14
Szycie odzieży dzianinowej, obsługa renderki, dwuigłówki, owerloka Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: szycie lekkie Uprawnienia: umiejętnośc obsługi maszyn...
POZNAJ OFERTĘ