Praca: Szwaczka


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Szwaczka
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/24/0567
OBOWIĄZKI:
szycie odziezy na overloku, stębnówce, przysztywanie guzików,lamowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

doświadczenie na stanowisku szwalniczym, sztcie odzieży

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-25
- szycie garniturów na maszynie- godziny pracy: 7:00 - 15:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: umiejętność: szycia na maszynie
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: 2024-05-24
- szycie na maszynach: stębnówka automat, overlock, renderka, guzikarka Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Umiejętność szycia Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja: łódzkie/ Tomaszów Mazowiecki
Dodane: 2024-05-24
szycie proste-sukienki (szycie fragmentów).Miejscie Pracy Al. Piłsudskiego 54/58 (wejście od ul. Śląskiej) Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach

Lokalizacja: łódzkie/ Skierniewice
Dodane: 2024-05-21
- ZAPOZNANIE SIĘ Z PRZEPISAMI BHP I PP,- NAUKA SZYCIA NA MEREŻCE ASORTYMENTU ODZIEŻY DAMSKIEJ,- ZSZYWANIE ELEMENTÓW DO DALSZEJ OBRÓBKI NA MEREŻCE,- PRZYGOTOWANIE ELEMENTÓW DO SZYCIA,- PRZYGOTOWANIE NICI,-...
POZNAJ OFERTĘ