Szwaczka -operator maszyn specjalistycznych

Praca: Szwaczka -operator maszyn specjalistycznych


Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Szwaczka -operator maszyn specjalistycznych
Miejsce pracy: Zgierz
Numer: StPr/22/0571
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn specjalistycznych-gumopaskarki, dziurkarki odzieżowej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

min. 5 lat pracy w zawodzieobsługa maszyn szwaliczych specjalistycznych

Miejsce pracy:

Zgierz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu



Zobacz podobne oferty

h3

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Lokalizacja: łódzkie/ Łęczyca
Dodane: 2022-05-25
Szycie odzieży Wymagania konieczne: Zawód: Szwaczka ręczna Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia odzieży
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Skaratki
Dodane: 2022-05-25
precyzyjne szycie lycry Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole Wymagania inne: doświadczenie w szyciu lycry
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Lokalizacja: łódzkie/ Drzewica
Dodane: 2022-05-25
OBSŁUGA I NADZÓR MASZYNY SZWALNICZEJ. PROGRAMOWANIE WZORÓW I INNYCH FUNKCJI NA PANELU STERUJĄCYM Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI MASZYNY SZWALNICZEJ
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka ręczna

Powiatowy Urząd Pracy w Łasku

Lokalizacja: łódzkie/ Orchów
Dodane: 2022-05-25
wg programu stazu, RPO WŁ dla osób powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
POZNAJ OFERTĘ