Praca: Szwaczka maszynowa


Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Ksawerów
Numer: StPr/21/0330
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn szwalniczych, polegająca na regulacji ściegu, wymianie igieł, zasilaniu maszyn nićmi oraz szyciu wyrobów szwalniczych. Umowa o pracę na okres 3 lat. Praca w godzinach 7-11.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Ksawerów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach



Zobacz podobne oferty

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Lokalizacja: łódzkie/ Łódź
Dodane: wczoraj
- szycie elementów materacy - obsługa maszyn szwalniczych: overlock, renderka, dwuigłówka, stębnówka - łączenie elementów wyrobu szwalniczego z użyciem maszyn szwalniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie:...
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Lokalizacja: łódzkie/ Łowicz
Dodane: wczoraj
Szycie toreb , plecaków, kosmetyczek, pokrowców Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynach stępnówkach, owerloku, lamowarce
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Lokalizacja: łódzkie/ Zduńska Wola
Dodane: wczoraj
szycie odzieży damskiej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak
POZNAJ OFERTĘ

Szwaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

Lokalizacja: łódzkie/ Kuźnica
Dodane: wczoraj
Szwaczka-zszywanie gotowych elementów odzieży. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: szwaczka
POZNAJ OFERTĘ