Praca: Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Żakowice
Numer: StPr/20/0920
OBOWIĄZKI:

szycie maszynowe z wykrzożystaniem maszyn renderka, dwuigłówka, overlock ,stębnówka, praca na zmiany.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność obslugi maszyn szwalniczych: stębnówki, renderki, dwuigłówki, overlocka.

Miejsce pracy:

Żakowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód