Praca: Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/1324
OBOWIĄZKI:
- szycie na maszynach: stębnówka automat ,overlock automat, renderka, guzikarka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Umiejętność szycia

Wymagania inne:

umiejętność obsługi maszyn: stębnówka automat, overlock automat, renderka, guzikarka umiejętność organizacji pracy umiejętność wykonywania usług krawieckich

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi